NL | GR | EN

Disciplines

Outdoor
60M
400M Horden
Robbin Blaauw, Mareike Heinzen
10000M
Marco Glastra, An Bennema
Hoogspringen
Tieme Klinkers, Lisanne van Manen
80M
600M
Verspringen
Jaap-Peter van Berkel, Vera Kooiman
Vitalis meerkamp
100M Horden
Mannen, Nikki Tahapary
800M
Erik Niemeijer, Karin Gomarus
Hinkstapsprong
Andrej Sarnatskiy, Nikki Tahapary
4x100M
ST, RB, KH, JH, IB, YG, EM, AN
100M
Christopher Williamson, Eva Mollema
1000M
Kogelstoten
Daan Slotboom, Ilse Rietberg
4x200M
TR, JM, FG, ES, WD, KJ, JB, AH
110M Horden
Robbin Blaauw, Vrouwen
1500M
Erik Niemeijer, Lianne van de Belt
Discuswerpen
Fynn van Buuren, Mathilde Spitzen
Zweedse Estafette
JG, JV, KH, TK, EM, EB, AN, SJ
150M
1Mijl (1609M)
Kogelslingeren
Fynn van Buuren, Ilse Rietberg
4x400M
SG, EM, EV, WO, IB, EM, EB, SJ
200M
Koen Huits, Anniek Nijhof
2000M Steeple
Fabian ten Kate, Silke Jonkman
Gewichtwerpen
Olympische Estafette
BK, JG, JV, WD, SJ, IB, RL, YG
200M Horden
2000M
Zevenkamp
4x600M
Mannen, AB, EJ, SJ, EB
300M Horden
3000M Steeple
Marco Glastra, Silke Jonkman
Tienkamp
4x800M
SU, AV, NN, BK, AH, NO, MD, MP
300M
3000M
Erik Niemeijer, Lianne van de Belt
Polsstokhoogspringen
Erwan Vaujany, Anja Bekema
4x1500M
EH, AV, BK, RT, Vrouwen
400M
Koen Huits, Olga Muller
5000M
Marco Glastra, Lianne van de Belt
Speerwerpen
Cas de Jongh, Nienke Assink

Indoor
40M
20 Verdiepingen traplopen
Polsstokhoogspringen
Erwan Vaujany, Anja Bekema
4x5 Verdiepingen traplopen
10 Verdiepingen traplopen
200M
Christopher Williamson, Eva Mollema
Hoogspringen
Tieme Klinkers, Yara Gast
4x200M
AS, ST, KH, CJ, AW, LV, EW, JA
50M
400M
Koen Huits, Eva Mollema
Hinkstapsprong
Andrej Sarnatskiy, Kirsten Jansen
Zweedse Estafette
50M Horden
800M
Joshua Koning, Olga Muller
Kogelstoten
Daan Slotboom, Ilse Rietberg
Olympische Estafette
EM, MH, TZ, KH, AB, YS, FB, WA
60M
Christopher Williamson, Anniek Nijhof
1500M
Erik Niemeijer, Ellen Jansen
Sprintmeerkamp
4x400M
EM, RK, JS, RW, AN, IB, EB, SJ
60M Horden
Siem Uittenhout, Nikki Tahapary
3000M
Marco Glastra, Ellen Jansen
Verspringen
Jaap-Peter van Berkel, Nikki Tahapary

Weg
1Mijl (1609M)
5,6KM
8,2KM
12KM
2,5KM
5,9KM
8,4KM
12,3KM
2,6KM
6KM
8,5KM
12,4KM
3KM
6,1KM
8,6KM
12,6KM
2Mijl (3218M)
6,2KM
8,7KM
8Mijl (12872M)
3,3KM
6,3KM
8,9KM
13KM
3,4KM
6,4KM
9KM
14KM
3,5KM
4Mijl (6436M)
Zac Freudenburg, Ellen Jansen
9,1KM
14,5KM
3,6KM
6,5KM
9,2KM
15KM
Zac Freudenburg, An Bennema
3,8KM
6,6KM
9,4KM
15,6KM
4KM
6,7KM
9,5KM
10Mijl (16090M)
Zac Freudenburg, Larissa Mars
2,5Mijl (4023M)
6,8KM
9,6KM
18,5KM
4,2KM
7KM
9,9KM
20KM
Edwin Slijkhuis, Christina Draijer
4,3KM
7,1KM
10KM
Zac Freudenburg, An Bennema
20,8KM
4,5KM
7,2KM
10,5KM
Halve Marathon
Zac Freudenburg, Ana Sofia Martinez Barranco Kukutschka
4,7KM
7,3KM
Kwart Marathon
Maarten Zeegers, An Bennema
21,1KM
4,8KM
7,4KM
10,7KM
22,2KM
4,9KM
7,5KM
10,8KM
25KM
5KM
Edwin Slijkhuis, Lianne van de Belt
7,6KM
6Zeemijl (11112M)
30KM
Rienk Kuipers, Vrouwen
5,1KM
7,7KM
11,2KM
32KM
5,2KM
7,8KM
11,3KM
Marathon
Maarten Zeegers, Lysanne Aarden
5,3KM
7,9KM
11,4KM
Ekiden
TK, MH, PS, FL, LM, LA, AB, EI
5,4KM
8KM
11,5KM
5,5KM
5Mijl (8045M)
11,8KM
3Zeemijl (5556M)
8,1KM
11,9KM

Cross
1KM
3,4KM
6,6KM
9KM
1,1KM
3,8KM
6,7KM
9,2KM
1,4KM
4KM
6,8KM
9,3KM
2KM
4,1KM
6,9KM
9,4KM
2,1KM
4,2KM
7KM
9,5KM
2,2KM
4,4KM
7,2KM
10KM
2,3KM
4,5KM
7,4KM
10,2KM
2,5KM
4,6KM
7,5KM
10,4KM
2,6KM
5KM
7,6KM
10,8KM
2,7KM
5,2KM
8KM
10,9KM
2,8KM
5,4KM
8,1KM
11KM
2,9KM
5,5KM
8,2KM
12,1KM
3KM
5,6KM
8,4KM
12,4KM
3,2KM
6KM
8,5KM
16,3KM
3,3KM
6,2KM
8,8KM