NL | GR | EN

Bestuur

Bestuur 2021

Hieronder zijn de contactgegevens van de bestuursleden te vinden. Heb je vragen, neem dan gerust contact met ons op!

Thom van Kemenade

Functie: Voorzitter
Te benaderen voor: Algemene zaken
Mobiel: 06-12642382
E-mail: voorzitter@vitalis.org
  • Robert de Jong
Functie: Secretaris
Te benaderen voor: Administratieve zaken en lid worden
Mobiel: 06-43191539
E-mail: secretaris@vitalis.org

Yvon Schreuder

Functie: Penningmeester
Te benaderen voor: Geldzaken
Mobiel: 06-38419664
E-mail: penningmeester@vitalis.org

Jeroen de Wolf

Functie: Commissaris Sport
Te benaderen voor: Sportieve zaken als trainingen en wedstrijden
Mobiel: 06-81074240
E-mail: sport@vitalis.org

Martijn van Dijk

Functie: Commissaris Intern
Te benaderen voor: Commissies
Mobiel: 06-12288416
E-mail: intern@vitalis.org

Inge Salzmann

Functie: Commissaris Extern
Te benaderen voor: Promotie en sponsoring
Mobiel: 06-16901089
E-mail: extern@vitalis.org



Oud besturen

Klik hier voor een overzicht van de oud besturen van GSAV Vitalis!