NL | GR | EN

Disciplines

Outdoor
60M
600M
Verspringen
Jaap-Peter van Berkel, Vera Kooiman
4x60M
80M
800M
Jaap Gerben Vellinga, Silke Jonkman
Hinkstapsprong
Andrej Sarnatskiy, Nikki Tahapary
4x100M
ST, RB, KH, JH, IB, YG, EM, AN
100M
Christopher Williamson, Anniek Nijhof
1000M
Discuswerpen
Fynn van Buuren, Mathilde Spitzen
4x200M
TR, JM, FG, ES, WD, KJ, JB, AH
100M Horden
Kerels, Nikki Tahapary
1500M
Jaap Gerben Vellinga, Silke Jonkman
Kogelslingeren
Fynn van Buuren, Ilse Rietberg
Zweedse Estafette
JG, JV, KH, TK, EM, EB, AN, SJ
110M Horden
Robbin Blaauw, Wieven
Beermile
Martijn van Haren, Wieven
Gewichtwerpen
Olympische Estafette
BK, JG, JV, WD, SJ, IB, RL, YG
150M
1Mijl (1609M)
Zevenkamp
4x400M
SG, EM, EV, WO, IA, IB, EB, EM
200M Horden
2000M
Tienkamp
4x600M
Kerels, AB, EJ, SJ, EB
200M
Christopher Williamson, Eva Mollema
2000M Steeple
Fabian ten Kate, Silke Jonkman
Vitalis meerkamp
4x800M
SU, AV, NN, BK, EB, SJ, IA, LB
300M Horden
3000M Steeple
Marco Glastra, Silke Jonkman
Polsstokhoogspringen
Erwan Vaujany, Anja Bekema
4x1500M
EH, AV, BK, RT, Wieven
300M
3000M
Erik Niemeijer, Silke Jonkman
Speerwerpen
Cas de Jongh, Nienke Assink
400M Horden
Robbin Blaauw, Mareike Heinzen
5000M
Marco Glastra, Lianne van de Belt
Kogelstoten
Daan Slotboom, Ilse Rietberg
400M
Koen Huits, Eva Mollema
10000M
Marco Glastra, An Bennema
Hoogspringen
Tieme Klinkers, Yara Gast

Indoor
30M
20 Verdiepingen traplopen
Verspringen
Jaap-Peter van Berkel, Nikki Tahapary
4x200M
AS, ST, KH, CJ, AW, LV, EW, JA
40M
200M
Christopher Williamson, Eva Mollema
Polsstokhoogspringen
Erwan Vaujany, Anja Bekema
Zweedse Estafette
WO, WD, HJ, RK, IB, SJ, ND, AN
10 Verdiepingen traplopen
400M
Koen Huits, Eva Mollema
Hoogspringen
Tieme Klinkers, Yara Gast
Olympische Estafette
EM, MH, TZ, KH, RL, IR, YS, IS
50M
800M
Jaap Gerben Vellinga, Olga Muller
Sprintmeerkamp
4x400M
EM, RK, JS, RW, AN, IB, EB, SJ
50M Horden
1500M
Jaap Gerben Vellinga, Ellen Jansen
Kogelstoten
Daan Slotboom, Ilse Rietberg
60M
Christopher Williamson, Anniek Nijhof
3000M
Marco Glastra, Silke Jonkman
2x10 Verdiepingen traplopen
60M Horden
Siem Uittenhout, Nikki Tahapary
Hinkstapsprong
Andrej Sarnatskiy, Yvon Schreuder
4x5 Verdiepingen traplopen

Weg
1Mijl (1609M)
5,8KM
8,4KM
12KM
2,5KM
5,9KM
8,5KM
12,3KM
2,6KM
6KM
8,6KM
12,4KM
3KM
6,1KM
8,7KM
12,6KM
2Mijl (3218M)
6,2KM
8,9KM
8Mijl (12872M)
3,3KM
6,3KM
9KM
13KM
3,4KM
6,4KM
9,1KM
14KM
3,5KM
4Mijl (6436M)
Zac Freudenburg, Lianne van de Belt
9,2KM
14,5KM
3,6KM
6,5KM
9,4KM
15KM
Zac Freudenburg, An Bennema
3,8KM
6,6KM
9,5KM
15,6KM
4KM
6,7KM
9,6KM
10Mijl (16090M)
Zac Freudenburg, An Bennema
2,5Mijl (4023M)
6,8KM
9,9KM
16,1KM
4,2KM
7KM
10KM
Zac Freudenburg, Lianne van de Belt
18,5KM
4,3KM
7,1KM
10,5KM
20KM
Edwin Slijkhuis, Christina Draijer
4,5KM
7,2KM
Kwart Marathon
Maarten Zeegers, An Bennema
20,8KM
4,7KM
7,3KM
10,6KM
Halve Marathon
Zac Freudenburg, An Bennema
4,8KM
7,4KM
10,7KM
21,1KM
4,9KM
7,5KM
10,8KM
22,2KM
5KM
Thijmen van der Loop, Lianne van de Belt
7,6KM
6Zeemijl (11112M)
25KM
5,1KM
7,7KM
11,2KM
30KM
Fabian ten Kate, Wieven
5,2KM
7,8KM
11,3KM
32KM
5,3KM
7,9KM
11,4KM
Marathon
Fabian ten Kate, Larissa Mars
5,4KM
8KM
11,5KM
100KM
Thijmen van der Loop, Wieven
5,5KM
5Mijl (8045M)
11,7KM
Ekiden
TK, MH, PS, FL, LM, LA, AB, EI
3Zeemijl (5556M)
8,1KM
11,8KM
5,6KM
8,2KM
11,9KM

Cross
1KM
4,3KM
6,9KM
9,5KM
1,1KM
4,4KM
7KM
9,8KM
1,4KM
4,5KM
7,2KM
10KM
2KM
4,6KM
7,3KM
10,2KM
2,1KM
4,9KM
7,4KM
10,4KM
2,2KM
5KM
7,5KM
10,8KM
2,5KM
5,1KM
7,6KM
10,9KM
2,6KM
5,2KM
7,8KM
11KM
2,7KM
5,4KM
8KM
11,7KM
2,8KM
5,5KM
8,1KM
12KM
2,9KM
5,6KM
8,2KM
12,1KM
3KM
5,8KM
8,4KM
12,4KM
3,2KM
6KM
8,5KM
12,8KM
3,3KM
6,1KM
8,8KM
16,3KM
3,4KM
6,2KM
8,9KM
18KM
3,8KM
6,4KM
9KM
20KM
4KM
6,6KM
9,2KM
26KM
4,1KM
6,7KM
9,3KM
30KM
4,2KM
6,8KM
9,4KM
50KM